Skupina U2 stratila svojho milovaného člena

Check out our Blog

 • Domov
 • Skupina U2 stratila svojho milovaného člena

Skupina U2 stratila svojho milovaného člena

V poslednom období čelia jednej katastrofe za druhou! Na konci roka 2014 líder skupiny Bono nešťastne spadol z bicykla v newyorskom Central Parku a utrpel zranenie ľavej očnice, ľavej lopatky, ľavého malíčka a šesťnásobnú otvorenú zlomeninu ľavej ramennej kosti.

Bono sa zotavoval celé mesiace a posťažoval si, že na milovanej gitare už nikdy nebude hrať ako predtým. Skupina sa po dlhodobej rekonvalescencii svojho speváka rozhodla opäť koncertovať, no prišla ďalšia rana!

Dlhoročného spolupracovníka skupiny Dennisa Sheehana našli včera ráno bez známok života v hoteli Los Angeles. Staršieho pána vraj zradilo srdce.

Expect the Unexpected

Previous Post

Comments

  • Alejandro Sanz

   It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using .

   Reply to this Comment
  • Jessie Jamosn on

   Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy.

   Reply to this Comment
  • Alejandro Sanz

   There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage.

   Reply to this Comment

Leave a Comment